Firemný servis

Firemný servis

Najobľúbenejšou firemnou formou je spoločnosť s ručením obmedzeným, čiže s.r.o., avšak mnoho ľudí spraví tú chybu, že sa pri začiatku podnikania neporadí s odborníkmi.

Najčastejšie sa dopustí chýb z dôvodu nedostatku vedomostí o povinných papierovačkách, zákonoch a lehotách. Práve kvôli týmto veciam je založenie firmy také komplikované a ťažké, preto je lepšie a bezpečnejšie požiadať o pomoc. My sa považujeme za odborníkov, nakoľko už viac než 10 rokov pracujeme v tejto oblasti a zistili a osvojili sme si všetky detaily a finesy založenia firmy. Naše služby sú overené viac než 80 zákazníkmi, ktorí sú s nami stopercentne spokojní.

Náš profesionálny tím Vám vybaví úplne všetko (od prvého poradenstva až k poslednému podpisu zmluvy). Poskytneme Vám iba tie najlepšie a najkvalitnejšie služby vrátane administratívnej práce, poskytovania sídla, zabezpečenia právnických služieb, vybavenia všetkých zmien týkajúcich sa Vašej novej firmy, alebo dokonca aj predaja už existujúcich a ready-made firiem (a to nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike).

Príďte na našu bezplatnú konzultáciu, aby sme Vám mohli poradiť ohľadom založenia firmy. Kľudne  nás môžete kontaktovať aj v prípade, že sa o novej firme ešte len uvažujete. Možno práve kvôli našim rozhovorom  sa dopracujete k rozhodnutiu lepšej budúcnosti.

Naše služby pre s.r.o.

Zakladanie spoločnosti

Naša kancelária poskytne komplexnú službu pre klientov:

 1. Po porovnávaní údajov vypracujeme potrebnú dokumentáciu k založeniu firmy.
 2. Dokumenty sa musia podpísať v prítomnosti notára.
 3. V nasledujúcich 3 týždňoch je možné prebrať hotové dokumenty firmy.
 4. Povinnosť otvorenia bankového účtu v niektorej slovenskej banke.

Pre našich klientov poskytneme aj sídlo pre firmu.

Zabezpečíme komplexnú administratívnu prácu (účtovníctvo, mzdové účtovníctvo, dátové služby, zastupiteľstvo, poradenstvo, tlmočníctvo, zákonné zastupiteľstvo atď.).

Zabezpečíme, zaobstaráme ďalšie potrebné povolenia a licencie.

Balík firemného dokumentu obsahuje:

 1. Zakladacia listina/ spoločenská zmluva
 2. Splnomocnenie, vyhlásenie
 3. Oprávnenie na podnikanie
 4. Registrácie na príslušných úradoch
 5. Zápisy, záznamy
 6. Žiadosť o daňové identifikačné číslo a registračné číslo DPH

Potrebné dokumenty k založeniu firmy:

 • osobné údaje majiteľa/majiteľov firmy, občiansky preukaz
 • potvrdenie o sídle firmy – sídlo poskytneme my

 

S našou pomocou sa môžete stať majiteľom Vašej novej firmy do 14 pracovných dní.

Zmeny v spoločnostiach

Zmeny v právnických osobách poskytujeme už od 99,- EUR. Cena je závislá od konkrétnej zmeny / zmien, ktorú chcete vykonať . Celková cena je  prakticky rovnaká, akoby ste zmenu vo Vašej spoločnosti riešili samostatne, naša spoločnosť Vás však ušetrí od byrokracie na slovenských úradoch a administratívnej záťaže, ktorá je spojená so zmenami údajov v obchodnom registri. Vykonáme pre Vás akúkoľvek zmenu v sro, medzi najčastejšie zmeny  patria napríklad:

 • prevody obchodných podielov, zmena spoločníkov, konateľov
 • rozšírenie predmetov podnikania
 • zmena osobných údajov spoločníka, konateľa
 • vymenovanie alebo odvolanie konateľov spoločnosti
 • zmena sídla alebo obchodného mena
 • zvýšenie / zníženie základného imania
 • zmena spôsobu konania konateľov spoločnosti
 • iné zmeny

Predaj spoločností

Tieto spoločnosti (ready made spoločnosti) sú založené za účelom ich predaja, preto nevykonávali žiadnu činnosť. Podstatou je čo najviac uľahčiť Vašu cestu k novej spoločnosti a ušetriť Váš čas.

Vami vybratá spoločnosť zmení obchodné meno a sídlo podľa Vašich pokynov a stávate jej novým majiteľom v priebehu 24 hodín

Všetky dokumenty, ako aj zmluvy potrebné na prevod obchodného podielu na Vás ako na nového spoločníka vypracujeme a pripravíme Vám na podpis. Naša spoločnosť zabezpečí úplný servis vrátane zápisu zmien v spoločnosti do obchodného registra a splnenie si Vás týkajúcich sa všetkých zákonom požadovaných ohlasovacích povinností (živnostenský úrad, daňový úrad, atď.).

Na základe Vášho dopytu aktuálny zoznam Ready-made spoločnosti Vám pošleme mailom.

Cenník služieb
Prihláste sa na našu bezplatnú konzultáciu!